MV komanda dalyvavo Vilniaus viskio festivalyje

2016-04-11


2016 metų balandžio 2 dieną Vilniuje vyko pirmasis viskio festivalis – „Vilnius Whisky Festival“. Su šiuo renginiu Vilnius žengė dar vieną žingsnį į priekį ir tvirtai įsitvirtino pasaulio „viskio žemėlapyje“ tarp didžiųjų pasaulio miestų, kuriuose vyksta rimti viskio festivaliai.



Nors Vilniuje viskio festivalis organizuotas pirmą kartą, tačiau lankytojų susidomėjimas ar aktyvus dalyvavimas lėmė, kad festivalis tapo didžiausias Baltijos šalyse. „Vilnius Whisky Festival 2016“ 34 daryklų – platintojų stenduose buvo galima rasti beveik visus Lietuvoje platinamus viskio prekės ženklus.



Festivalyje su plačiu savo produktų krepšeliu, kuris sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo, dalyvavo ir MV komanda. Įmonės ekspertai Gintautas Jašinskas ir Petras Jarašūnas bei specialiai šiam renginiui atvykęs „Benriach“ prekės ženklo atstovas David Keir dalinosi savo žiniomis bei siūlė paragauti daugiau nei 30 rūšių viskių.



Šalia viskio stendų festivalyje svečiai galėjo paragauti viskio – sūrio skonių derinių („Say Cheese“), airiškos kavos („Strange Love“), kokteilių su viskiu („Apoteka“) ir įvertinti geriausias įvairių gėrimų skonines bei aromatines savybes atskleidžiančias taures („Riedel“). Vyrų grožio salono „Barzdaskučiai“ meistrai festivalyje rodė savo meistriškumą visiems pageidavusiems.



Iš viso „Vilnius Whisky Festival 2016“ festivalyje apsilankė per 500 žmonių. Dauguma jų – lietuviai, tačiau svečių atvyko ir iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Sveiki apsilankę MV.lt svetainėje.

Ar galite legaliai vartoti alkoholį?