Glen Grant viskiui – prestižiniai apdovanojimai

2016-07-05

Praėję metai „Glen Grant“ buvo itin sėkmingi – daugeliui gerai žinomas viskis gavo net keturis prestižinius apdovanojimus.


Ketvirtus metus iš eilės Jim Murray savo knygoje „Viskių Biblija“ apdovanoja „Glen Grant 10YO Single Malt“. Šį kartą viskiui buvo skirti apdovanojimai kategorijoje „Single Malt 10 metų ir jaunesnis viskis“. Jim Murray „Viskio biblija“ yra kone pasaulyje labiausiai perkamas bei, matyt, įtakingiausias viskio gidas, kuriame galima rasti apie 4500 viskių skonių aprašymų ir įvertinimų. Gėrimams vertinimus skiria knygos autorius Jim Murray. Šiais metais „Glen Grant 10YO“ viskis surinko 96 taškus iš 100.


Dar vieną apdovanojimą už išskirtinį indėlį viskių rinkai gavo „Glen Grant“ distiliavimo meistras Dennis Malcolm. 2015 metais vykusioje „International Wine and Spirits“ parodoje šiam viskių ekspertui buvo įteiktas apdovanojimas už „nepakartojamus pasiekimus Škotiško visko gamybos pramonėje“.


Daugiau nei 50 metų patirties turintį D. Malcolm‘ą apdovanojo ir organizacija ‘Whisky Advocates’, skyrusi jam apdovanojimą už „gyvenimo pasiekimus“. Savo karjerą pradėję 1961 metais, D. Malcolm yra vienas iš ilgiausiai dirbančių meistrų škotiško viskio pramonėje, padėjusių išgarsinti „Glen Grant“ gamyklą visame pasaulyje.


Apie „Glen Grant“
Viskio darykla Škotijoje buvo įkurta 1840 m. brolių Grant'ų. Tai pirmoji gamykla, kuri 1900 metais viskio gamybai pradėjo naudoti elektrą. Taip pat tai pirmoji distilerija pradėjusi naudoti aukštus distiliavimo ir valymo aparatus, kurių dėka atsirado šviežio salyklinio skonio ir skaidrios spalvos viskis.

Daugiau informacijos rasite: http://www.glengrant.com/

Sveiki apsilankę MV.lt svetainėje.

Ar galite legaliai vartoti alkoholį?