„Angostura“ triumfas „World Spirits Awards 2016“

2016-04-07

„The House of Angostura®“ įsipareigojimas gaminti kokybiškus produktus ir entuziastingas siekis gamybos procese diegti inovacijas ir toliau pelno šiam gamintojui apdovanojimus. „Angostura“ „Second Limited Edition“ romas iš „The Cask Collection“ kolekcijos („Angostura® No. 1 – Once Used French Oak Casks“) 2016 m. pasauliniame stipriųjų alkoholinių gėrimų apdovanojimų konkurse apdovanotas aukso medaliu. Nuo „Angostura 1824®“ „klasikinio aromato profilio“ romo iki „Angostura® Reserva“ romo, įvardijamo kaip „aromatinio romo esteris“, visas Angostura® tarptautinis romo asortimentas buvo apdovanotas aukso medaliais (Angostura 1824®, Angostura 1919®, Angostura® 7yo, Angostura® 5yo ir Angostura® Reserva). „Angostura® Limited Distillery“ taip pat suteiktas 2016 metų pasaulinės klasės stipriųjų alkoholinių gėrimų gamyklos apdovanojimas.


„Angostura Second Limited Edition“ romas išleistas 2015 m. rugsėjo mėn. Vienoje, Austrijoje, o iki 2015 m. gruodžio mėn. viso pasaulio pasirinktose rinkose jo buvo parduota 15 030 butelių. 40 % stiprumo pirmasis Angostura® romas buvo brandintas prancūziškose ąžuolo statinėse, „Angostura No. 1 Once Used French Oak“ yra rinktinis mišinys, sukurtas derinant skirtingas Senojo pasaulio technikas, kurios buvo tobulinamos Naujajame pasaulyje.


Šių metų konkurse vertinti keturi šimtai stipriųjų alkoholinių gėrimų, kuriuos pagamino šešiasdešimt dalyvių ir stipriųjų alkoholinių gėrimų gamyklų iš dvidešimt penkių šalių, o rezultatai grindžiami stipriesiems alkoholiniams gėrimams pritaikyta WOB 100 taškų vertinimo sistema, kuomet patyrę tarptautiniai degustuotojai-teisėjai nešališkai vertino gėrimus. Vertinimui buvo pristatyti tokie stiprieji gėrimai kaip kavos ir cigarų brendžiai, džinas, romas, stiprieji alkoholiniai vaisių gėrimai ir 100 % distiliatai. Konkurse galėjo varžytis tik pačios geriausios kokybės produktai. Šiais metais konkurse išdalinti trys šimtai aštuoniasdešimt penki medaliai.

Sveiki apsilankę MV.lt svetainėje.

Ar galite legaliai vartoti alkoholį?