MV ekspertai

MV daug dėmesio skiria vyno bei tauriųjų alkoholinių gėrimų vartojimo kultūrai skatinti, kuri kasmet tampa vis įdomesnė. Tai, kas praėjusiais metais atrodė unikalu, kitais metais - jau normalu. Dėl sparčiai besivystančios rinkos, MV ekspertų komandai tenka nuolat ieškoti įdomesnių vyno bei kitų gėrimų rūšių. Jau dabar pirkėjai gali pasirinkti iš įvairių rūšių vyno, viskio, konjako, brendžio ar putojančio vyno gausos.

MV gėrimų ekspertai kasmet surengia daugiau nei 100 įvairių renginių, kurių metu supažindina su gėrimų vartojimo kultūra, jų gamybos technologijomis bei gėrimų naujovėmis.

Gėrimų ekspertų teikiamos paslaugos aktualios tiek pavieniams gėrimų žinovams, tiek įmonėms. Pastaraisiais metais įvairių progų metu įmonių darbuotojus ar partnerius populiaru ne tik pavaišinti restorane, bet ir suteikti jiems žinių, praverčiančių ir asmeniškai, ir bet kurioje kultūringoje draugijoje. Todėl vyno ir kitų gėrimų degustacijos – tinkamas būdas praleisti vakarą ne tik gurkšnojant, bet ir pasisemiant žinių, leidžiančių geriau įvertinti ragaujamą gėrimą.

Be to, MV gėrimų ekspertų jau daugelį metų vedamos degustacijos dėl savo neįpareigojančio stiliaus ir intriguojančių pasakojimų, imponuoja įvairaus amžiaus ir užsiėmimų auditorijoms.

MV gėrimų ekspertų teikiamos paslaugos:

- mokomosios ir pramoginės degustacijos
- išskirtinių gėrimų parinkimas įmonių dovanoms
- konsultacijos apie vyno rūsio formavimą
- vyno kortų sudarymas restoranams

Degustacijų temas galite pasirinkti pagal savo norus ar poreikius:

- Vyno pradžiamokslis;
- Retų vynmedžių derliaus vyno degustacijos;
- Naujų gėrimų ragavimas;
- Įvairių stipriųjų gėrimų: viskio, konjako, romo, degtinės degustacijos;
- Teminės svarbiausių vynmedžių vyno degustacijos;
- Teminės viso pasaulio regionų vyno degustacijos;
- Ilgai išlaikyto arba ilgam išlaikymui skirto vyno degustacijos;
- Kilnaus putojančio vyno degustacijos;
- Įvairiais būdais gaminto kilnaus saldžiojo vyno degustacijos;
- Ekologinio ir biodinaminio vyno degustacijos;
- Degustacijos kita, Jūsų pasirinkta tema.

Kviečiame Jus ne tik į organizuojamas viešas degustacijas – galite užsisakyti ir degustaciją draugų rate. Degustacijos rengiamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.
Rekomenduojamas užsakomųjų degustacijų grupių dydis – 10; 20; 30 arba 40 svečių. Užsakomosios degustacijos kaina vienam svečiui priklauso nuo pasirinkto gėrimo ir jo kiekio. Rekomenduotina degustacijų trukmė – nuo 45 minučių iki 2 valandų.
Degustacijose gali dalyvauti tik pilnamečiai asmenys.

Dėl degustacijų ar kitų MV gėrimų ekspertų paslaugų teiraukitės tel. (8-5) 278 60 66 arba kreipdamiesi į MV gėrimų ekspertus el. paštu.


     
Gintautas
Jašinskas
Mindaugas
Paliukas
Vyno ir gėrimų
ekspertas, restoranų
konsultantas
Vyno ekspertas,
restoranų konsultantas

 


g.jasinskas@mv.lt

m.paliukas@mv.lt
Sveiki apsilankę MV.lt svetainėje.

Ar Jums yra 18 arba daugiau metų?